سفرهای حماسی

وان تور یک بخش و زیر مجموعه ای هزاران خدمات شرکت هواپیمایی اطلس پرواز به مسافران خود می باشد!

وان تور طی 5 سال خدمات دهی و پشتکار مداوم توانسته سهم کوچکی در بهبود سفر ایرانیان به کشور ترکیه را فراهم کند!

این شرکت با احداث دفاتر هواپیمایی در ایران و کشور ترکیه توانسته با دریافت مجوزهای لازم و احداث شعبه های متعدد در تهران ، اصفهان و تبریز کار خود را بیش از پیش گسترش دهد

وان تور همسفر حرفه‌ای‌هاست، و این تجربه‌ی حرفه‌ای در همه مراحل سفر همراه شماست. از زمانی که قصد سفرکرده‌اید و نیاز به راهنمایی دارید ، تا خرید بلیط و پشتیبانی 24 ساعته توسط تیم 20 نفره مرکز پشتیبانی. حتی وقتی که برنامه سفرتان تغییر کرده و قصد استرداد بلیط را دارید ما در کنار شما هستیم.
وان تور برندی از هلدینگ پرافتخار ژیراکو – zhiraco  است، سامانه‌ای که به‌واسطه پشتیبانی و حمایت شما در سکوی اول گردشگری کشور شهر در وان ترکیه  ایستاده. ما به این جایگاه قانع نشده‌ایم و تلاش‌مان برای بهبود لحظه‌ای متوقف نمی‌شود. البته در این مسیر پرپیچ‌و‌خم تنها نیستیم و همسفران شایسته‌ای چون شما دلگرمی اصلی ماست.
آمارها نشان می‌دهد که بیشتر از 97 درصد از مشتریان، ما را به دیگران توصیه کرده‌اند و سفیر پیام وان تور شده‌اند. مطمئن هستیم راه را درست رفته‌ایم، چرا که مورداعتماد شما هستیم.

ارزش های ما

روابط شبکه‌ای

ما در وان تور به دنبال برقراری روابط میان فردیِ فراتر از سِمَت، سطح و واحد هستیم تا با تجربه‌ها و تخصص یکدیگر آشنا شویم و سرمایه‌ی اجتماعی وان تور را افزایش دهیم.

ایده و خلث راهکار

ما در وان تور به دنبال نظرات‌ کسانی هستیم که در مورد آن، تخصص و تجربه دارند و می‌توانند راهی برای رفع مشکلات و یا توسعه‌ی نقاط قوت ارائه کنند

عاملیت

همه‌ی وان توری ها خودشان را مسئول انجام دادن و یا انجام ندادن کارهای‌شان می‌دانند و این مسئولیت را در تمام مدت زندگی کاری‌شان پذیرفته‌اند.

مربی گری

رهبران وان تور اعضای تیم‌شان را برای انجام وظایف رشد داده و بستر این رشد را فراهم می‌کنند.

حرمتِ کلام

ما در وان تور برای انجام وظایفمان منتظر کلمه‌ها هستیم، نه دستورالعمل و نامه‌ی رسمی؛ درست مثل یک خانواده.

سازمان دوستانه

وان تور قبیله‌ای‌ست که اعضای آن در جامعه‌ای کار می‌کنند که ملاحظه‌گر و هواخواه آن‌هاست.

گفت خنثی و شنود موثر

ما در وان تور گفته‌های همکاران را بدون پیش‌زمینه می‌شنویم و اهل پیش‌داوری نیستم. ضمن اینکه همیشه منظورمان را واضح و بدون تفسیر بیان می‌کنیم.

تعهد حرفه‌ای

ما در وان تور به دنبال ارزیابی تعهد در تمامی ابعاد آن بوده و در پی ارزش افزوده‌ی دو طرفه از سمت سازمان و برای سازمان هستیم.
13750
مشتریان خوشحال
17740
پرواز به سفر
11252
هتل ماندن
52855
اجاره اتومبیل
25150
تورهای بسیار معروف

طرف های قرار داد وان تور

تماس با ما

فقط بسته و برو! اجازه دهید برنامه سفر خود را برای مسافرت کارشناسان ترک کنید!

[contact-form-7 404 "Not Found"]