رده بندی نشده
0/5

هتل کنت وان ترکیه – Kent Hotel

اطلاعات جامع هتل کنت در وان - kent【آپدیت قیمت 1403 + رزرو】

عکس هتل کنت وان ترکیه

تل کنت وان یک هتل دو ستاره در شهر وان ترکیه است که در مرکز شهر قرار دارد. این هتل دارای موقعیت مکانی مناسبی است و دسترسی آسانی به جاذبه‌های گردشگری شهر دارد.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هتل کنت وان، قیمت مناسب آن است. قیمت اتاق‌های این هتل در فصل تابستان از ۳۰۰ لیر ترکیه شروع می‌شود. این قیمت برای یک خانواده چهار نفره حدود ۱۲۰۰ لیر ترکیه است.

هتل کنت وان امکانات محدودی دارد. این هتل فاقد آسانسور است و اتاق‌های آن نسبتا کوچک هستند. همچنین، این هتل رستوران ندارد و برای صرف غذا باید از رستوران‌های بیرون از هتل استفاده کنید.

در مجموع، هتل کنت وان یک هتل دو ستاره با قیمت مناسب است که در مرکز شهر وان قرار دارد. این هتل برای زوج‌هایی که به دنبال یک اقامت ارزان در مرکز شهر هستند، گزینه مناسبی است.

اطلاعات جامع هتل کنت وان ترکیه

هتل کنت وان در مرکز شهر و نزدیک به مراکز خرید قرار دارد و هتل کنت وان یکی از هتل‌های میان رده شهر وان ترکیه است که در سال ۲۰۰۶ افتتاح شد. این هتل در مرکز شهر وان قرار دارد و دسترسی آسانی به جاذبه‌های گردشگری شهر دارد.

قیمت هتل کنت وان ترکیه

قیمت اتاق‌های هتل کنت وان  – kent hotel در فصل زمستان (دسامبر تا فوریه) از ۲۵۰ لیر ترکیه شروع می‌شود. قیمت اتاق‌های دو تخته هتل کنت در این فصل از ۳۵۰ لیر ترکیه شروع می‌شود.

قیمت اتاق در هتل کنت وان ترکیه

قیمت هر شب اتاق‌های یک تخته هتل کنت در فصل تابستان از ۲۵۰ لیر ترکیه شروع می‌شود. قیمت هر شب اتاق‌های دو تخته هتل کنت در این فصل از ۳۵۰ لیر ترکیه شروع می‌شود.

قیمت هر شب اتاق در هتل کنت وان ترکیه

قیمت هر شب اتاق‌های یک تخته هتل کنت  در فصل تابستان از ۲۵۰ لیر ترکیه شروع می‌شود. قیمت هر شب اتاق‌های دو تخته هتل کنت در این فصل از ۳۵۰ لیر ترکیه شروع می‌شود.

رزرو هتل کنت وان ترکیه

برای رزرو هتل کنت  ترکیه می‌توانید به صورت آنلاین با شماره های ۰۴۱۹۱۰۰۸۱۹۱ یا ۰۹۰۵۱۸۶۵۷۷۵   اقدام کنید. برای رزرو حضوری می‌توانید به آدرس های مراکز فروش داملا سفر و وان تور مراجعه نمایید

رزرو تور کنت وان ترکیه

برای رزرو هتل کنت میتوانید به شعب داملا سفر در تهران و تبریز و وان مراجعه نموده و رزرو خود را انجام دهید تور ها از شهرهای تهران ، تبریز ، خوی و ارومیه و یا مرزر رازی قابل رزرو می باشد برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های ۰۴۱۹۱۰۰۸۱۹۱ یا ۰۹۰۵۱۸۶۵۷۷۵ تماس حاصل نمایید

فاصله هتل کنت وان ترکیه

هتل کنت در مرکز شهر وان قرار دارد و دسترسی آسانی به جاذبه‌های گردشگری شهر دارد. این هتل در فاصله ۱۰ دقیقه پیاده روی از دریاچه وان و در فاصله ۱۵ دقیقه پیاده روی از مرکز خرید وان قرار دارد.

همانطور که از نقشه زیر هم مشخص می باشد فاصله هتل کنت از مرکز خرید van avm  حدود ۱۵ دقیقه  بصورت پیاده م یباشد

فاصله هتل کنت تا خیابان جمهوریت

هتل کنت در فاصله ۵ دقیقه پیاده روی از خیابان جمهوریت قرار دارد. خیابان جمهوریت یکی از اصلی‌ترین خیابان‌های شهر وان است که مراکز خرید، رستوران‌ها و کافه‌های زیادی در آن قرار دارد.

فاصله هتل کنت تا مرکز شهر

هتل کنت در فاصله ۱۰ دقیقه پیاده روی از مرکز شهر قرار دارد. مرکز شهر وان محل قرارگیری جاذبه‌های گردشگری زیادی مانند موزه وان است.

امکانات هتل کنت وان ترکیه

هتل کنت دارای ۲۰ اتاق و سوئیت است ک از جمله امکانات هتل کنت وان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اتاق‌های مجهز به تلویزیون، وای فای رایگان

لازم به ذکز است این هتل بدون امکاناتی مثل صبحانه  و آسانسور میباشد. و صرفا هتلی اقتصادی بوده و از نظر امکانات رفاهی در سطح اولیه و بسیار محدود میباشد. بیشتر مسافران که قصد خواب و یا استراحت را دارند این هتل را برای اقامت انتخاب می نمایند.

صبحانه هتل کنت وان ترکیه

در اکثر ماه های سال این هتل دارای صبحانه نبوده و میتوان گفت این هتل دارای رستوران نمی باشد. اگر خوش خوراک می باشید و صبحانه برای شما مهم یباشد پیشنهاد ما هتل های چهار و پنج ستاره میباشد ولی اگر میخواهید هزینه کمی در اقامت داشته باشید ولی صبحانه خوبی نوش جان کنید هتل دوسکو و هتل پرا وایت مناسب می باشد.

استخر هتل کنت وان ترکیه

هتل کنت هتلی در حد دو ستاره بوده و استخر دار نمی باشد اگر بدنبال اقامت در هتل هایی که دارای استخر هستند میباشد میتوانید در هتل های پنج ستاره نظیر هتل کانفریوم وان و یا هتل الیت ورلد وان و یا هتل ددمان و یا هتل هیلتون شهر وان باشید

عصرانه هتل کنت وان ترکیه

هتل کنت وان دارای صبحانه و عصرانه نبوده و اگر بدنبال هتل هایی که درارای عصرانه میباشد هستید میتوانید هتل های دوسکو و هتل هالدی را برای رزرو و اقامت در شهر وان ترکیه انتخاب نمایید.

هتل های شهر وان برعکس های آنتالیا بصورت فقط صبحانه بوده و فقط دو هتل دارای عصرانه میباشد و هتل ها شهر وان که شام و ناهار هم ارائه میدهند هنوز وجود ندارد. پس اگر دنبال هتل هایی که در وان درارای ناهار و شام هستند میگردید باید اشاره شود چنین هتلی تا سال ۲۰۲۴ در شهر وان خدمت شام و ناهار و صبحانه در وان ارائه نداده است.

انواع اتاق های هتل کنت

هتل کنت وان دارای سه نوع اتاق است:

  • اتاق دو تخته: این نوع اتاق‌ها دارای دو تخت بزرگ هستند و ظرفیت پذیرش دو نفر را دارند.
  • اتاق سه تخته: این نوع اتاق‌ها دارای یک تخت بزرگ و دو تخت کوچک هستند و ظرفیت پذیرش سه نفر را دارند.
  • اتاق چهار تخته: این نوع اتاق‌ها دارای دو تخت بزرگ و دو تخت کوچک هستند و ظرفیت پذیرش چهار نفر را دارند.

 

امکانات اتاق های هتل کنت

هتل کنت وان یک هتل دو ستاره با امکانات محدود است. این هتل دارای سه نوع اتاق است که ظرفیت پذیرش دو، سه و چهار نفر را دارند. تمامی اتاق‌های هتل کنت وان دارای امکانات رفاهی اولیه مانند اینترنت رایگان، یخچال و سرویس بهداشتی هستند.

اینترنت رایگان

تمامی اتاق‌های هتل کنت وان به اینترنت رایگان متصل هستند. این امکان برای مسافران بسیار مهم است، زیرا می‌توانند در طول اقامت خود از اینترنت برای کارهای شخصی یا کاری خود استفاده کنند.

یخچال

یخچال یکی از امکانات ضروری در هر اتاقی است. مسافران می‌توانند از یخچال برای نگهداری مواد غذایی و نوشیدنی‌های خود استفاده کنند.

سرویس بهداشتی

تمامی اتاق‌های هتل کنت وان دارای سرویس بهداشتی هستند. سرویس بهداشتی‌های این هتل مجهز به امکانات اولیه مانند توالت، حمام، سینک و حوله هستند.

لیست قیمت تور زمینی وان ترکیه

Hotel Facilities

هیتر
یخچال

قوانین

ورود 12:00 pm
خروج 12:00 pm

در دسترس بودن

نمره بررسی

0/5
رده بندی نشده
بر اساس ۰ بررسی

رتبه بندی مسافر

عالی
0
خیلی خوب
0
متوسط
0
بد
0
خیلی بد
0

خلاصه

دسترسی هتل
0 /5
تمیزی هتل
0 /5
برخورد پرسنل
0 /5
قیمت نسبت به ارزش
0 /5
کیفیت صبحانه
0 /5
۰ نظر در مورد این هتل - نمایش 1 به 0

نظری بنویسید

مراحل رزرو هتل

وان تور دارای شعب مختلف دفاتر هواپیمایی در سراسر ایران می باشد که متناسب با شهر شما شعبه ای به شما معرفی کرده و میتوانید هتل و تور یا ترنسفر خود را رزرو نمائید :

  • ابتدا بصورت تلفنی یا از طریق واتس اپ به واحد فروش ما جهت دریافت قیمت و اطلاعات تکمیلی اقدام نمائید
  • بعد از تصمیم برای رزرو ، عکس پاسپورت ها با شش ماه تاریخ انقضا برای واحد فروش آنلاین ما از طریق پیام رسان واتس اپ ارسال می نمائید
  • تعداد شب اقامت ، تاریخ و نوع اتاق را به همکاران ما در واتس اپ ارسال می نمائید
  • همکاران ما ووچر اولیه ( اعتبار ووچر ارسالی فقط چند ساعت می باشد ) را خدمت شما صادر و به واتس اپ شما ارسال خواهد شد
  • با پرینت یک نسخه از ووچر خود ، با مراجعه به شعب وان تور در ایران می توانید جهت تسویه حساب و نهایی شدن رزرو هتل یا تور خود اقدام نمائید

وان تور دارای مجوز رسمی تحت عنوان شرکت ” داملا سفر اطلس” از سازمان میراث فرهنگی و دارای شعبات فعال در کشور ایران و ترکیه میباشد.

مشاهده : صفحه ی مجوز های وان تور عکس معرفی داملاسفر
عکس دپارتمان پشتیبانی
از 0 ريال /شب

کاوش گزینه های دیگر

بنر اطلاعات پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین